Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Kalite kontrol

Yüksek kaliteli ürünler sunmak 、 mükemmel satış sonrası servis ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için en iyi şekilde deneyin. Uzun vadeli işbirliğine devam etmek için çok istekliyiz.

—— mehmetçik

Pazarı bir yıl daha genişletmek için sizinle çalışmaya güveniyoruz.

—— Lilis

Ben sohbet şimdi
qc profili
İade ve İadeler

Ürünle ilişkili veri sayfasında belirtilen şekilde işlem yapmazsa, BT Laboratuvarı ve yetkili distribütörlerinden doğrudan satın alınan ürünler için, müşteri kullanılan protokolün ayrıntılarını sağlayarak teslimattan sonraki 6 ay içinde BT Laboratuarı'na bildirmelidir. BT Laboratuvarı, sorunun protokole veya ürünle ilgili olup olmadığını belirlemek için müşterinin protokolünün ayrıntılarını inceleyecektir. Protokol ile ilgili sorunlar için, BT Lab uzmanları makul bağımsız tavsiye sağlayacaktır. Ürünle ilgili sorunlar için, müşterinin tek çaresi olarak bir değiştirme veya geri ödeme teklif edilecektir.

Değiştirme ve İade Politikası

Antikorlar, Protein, ELISA Kiti ve diğer Laboratuar malzemeleri iade edilmeye uygun değildir. Değiştirme talebinde bulunmak için satış temsilcinize başvurun.
Öğelerin alınmasından itibaren 30 gün içinde değiştirme kabul ediyoruz. Müşteri hizmetlerimize, E-posta: order@bt-laboratory.com adresinden zamanında geribildirim gönderdiğinizden eminiz.
Ürünün değiştirilmesi sadece belirtilen günlerde olmalıdır. Bundan sonra, ürünün iade veya iadesi için uygun değilsiniz.
Özel sayaçtaki ürünler, kalite sorunları olmadan geri ödeme yapamazlar.
Geri ödeme talebinde bulunmak için satış temsilcimize E-posta ile ulaşın. Lütfen lot numarası, eksiksiz fatura adresi ve telefon numarası dahil olmak üzere sipariş bilgilerinizi alınız, böylece isteğiniz konusunda size daha iyi yardımcı olabiliriz.

Herhangi bir hasarlı veya arızalı ürün veya sipariş edilene göre olmayan herhangi bir eksik parça veya parçaları, size herhangi bir ekstra nakliye bedeli olmaksızın mümkün olan en kısa sürede bir değiştirme veya ikmal maddesini göndeririz.
Herhangi bir ürünün değiştirilmesi, ürünün kullanılabilirliğine bağlı olmalıdır. Ve bu işlem, ürünün alınmasından itibaren 30 gün içinde yapılmalıdır.
Orijinal sipariş edilen ürün artık mümkün değilse, alternatif bir ürün seçmenizi ve size ekstra nakliye ücreti ödemeden aynı ürünü size göndermenizi rica ederiz.
Kendi sebeplerinden herhangi biri, değiştirme masrafını karşılamıyoruz.

Sertifikalar
 • Çin Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Sertifikalar

  Standart:ISO

  Sayı:11717QU0185-01ROS

  Yayımlanma tarihi:2018-01-23

  Bitiş tarihi:2021-01-23

  Kapsam/Aralık:Export of ELISA detection reagent for scientific research

 • Çin Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Sertifikalar

  Standart:CE

  Sayı:CMSH1404223792

  Yayımlanma tarihi:2014-03-14

  Kapsam/Aralık:FOR RESEARCH USE ONLY

  Tarafından verilen:Global Testing Services Co., Ltd

İletişim bilgileri
Shanghai Korain Biotech Co., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)