Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerSığır ELISA Kitleri

Büyüme Hormonu / GH Bovine ELISA Kitleri, Örnek Algılama ELISA Test Kiti

Çin Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Sertifikalar
Yüksek kaliteli ürünler sunmak 、 mükemmel satış sonrası servis ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için en iyi şekilde deneyin. Uzun vadeli işbirliğine devam etmek için çok istekliyiz.

—— mehmetçik

Pazarı bir yıl daha genişletmek için sizinle çalışmaya güveniyoruz.

—— Lilis

Ben sohbet şimdi

Büyüme Hormonu / GH Bovine ELISA Kitleri, Örnek Algılama ELISA Test Kiti

Growth Hormone / GH Bovine ELISA Kits , Sample Detection ELISA Test Kit
Growth Hormone / GH Bovine ELISA Kits , Sample Detection ELISA Test Kit

Büyük resim :  Büyüme Hormonu / GH Bovine ELISA Kitleri, Örnek Algılama ELISA Test Kiti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shanghai, Çin
Marka adı: BT Lab
Sertifika: CE, ISO9001:2005, MSDS
Model numarası: Cat.No E0013Bo

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 seti
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Buz paketi ve strafor paketi ile sarılmış
Teslim süresi: 1-3 iş günü, bir hafta içinde toplu sipariş
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: Stock
Detaylı ürün tanımı
Hedef Protein: Büyüme hormonu Örnek: serum, plazma, idrar, doku, hücre kültürü süpernatanı
Tahlil süresi: 2 saat Indirim: KULLANILABİLİR
Uniprot No.: B0FPG6 Cat.No: E0013Bo
Vurgulamak:

sandwich elisa kit

,

elisa test kit

Yüksek Spesifiklik ve Duyarlılık ile Sığır Büyüme Hormonu ELISA Kiti
Cat.No E 0013Bo
Standart Eğri Aralığı : 0.05 ng / ml - 10ng / ml
Hassasiyet : 0.026ng / ml
Boyut : 96 kuyu
Saklama : Reaktifleri 2-8 ° C'de saklayın. 6 aydan fazla depolama için son kullanma tarihine bakın -20 ° C'de tutun. Tekrarlanan çözülme döngülerinden kaçının. Bireysel reaktifler açılırsa kitin 1 ay içinde kullanılması önerilir.
* Bu ürün sadece araştırma amaçlıdır, tanı prosedürlerinde kullanılmaz. Kullanmadan önce bu talimatları tamamen okumanızı tavsiye ederiz.

Ben düşündüm
Bu sandviç kiti, Sığır Büyüme Hormonunun (GH olarak da bilinir) serum, plazma, hücre kültürü süpernatları, hücre lizatları, doku homojenatları içindeki doğru kantitatif tespiti içindir.

Tahlil prensibi
Bu kit Enzim Bağlantılı İmmünosorbent Tahlilidir (ELISA). Plaka, Bovine GH antikoru ile önceden kaplanmıştır. Numunede bulunan GH eklenir ve oyuklarda kaplanan antikorlara bağlanır. Ve sonra biyotinlenmiş Sığır GH Antikoru eklenir ve örnekteki GH'ye bağlanır. Daha sonra Streptavidin-HRP eklenir ve Biotinylated GH antikoruna bağlanır. İnkübasyondan sonra bağlanmamış Streptavidin-HRP bir yıkama basamağı sırasında yıkanır. Substrat çözeltisi daha sonra ilave edilir ve Sığır GH miktarına oranla renk gelişir. Reaksiyon, asidik durdurma çözeltisi ilave edilerek sonlandırılır ve absorbans, 450 nm'de ölçülür.

R eagent P rovided

Bileşenler miktar

Standart Çözelti (12.8ng / ml)

0.5ml x1
Önceden kaplanmış ELISA Plaka 12 * 8 kuyu şeritleri x1
Standart Seyreltici 3ml x1
Streptavidin-HRP 6ml x1
Durdurma Çözümü 6ml x1
Yüzey Çözümü A 6ml x1
Yüzey Çözümü B 6ml x1
Yıkama Tampon Konsantresi (30x) 20ml x1
Biyotinlenmiş Sığır GH Antikoru 1ml x1
Kullanıcı Talimatı 1
Plaka mühürleyen 2 fotoğraf
Fermuarlı çanta 1 resim


Örnek toplama
Serum Serum oda sıcaklığında 10-20 dakika pıhtılaşmaya bırakılır. 20 dakika 2000-3000 RPM'de santrifüjleyin.

Plazma Antikoagülan olarak EDTA veya heparin kullanarak plazma toplayın. 2000 - 3000 RPM'de 15 dakika boyunca 2 - 8 ° C'de 30 dakika içinde santrifüjleyin.

İdrar Steril tüp ile toplayın. 2000-3000 RPM'de yaklaşık 20 dakika santrifüjleyin. Plöroperitoneal sıvı ve beyin omurilik sıvısı toplarken, lütfen yukarıda belirtilen prosedürleri izleyin.

Hücre Kültürü S upernatant Sekrete bileşenleri incelerken steril tüplerle toplayın. 2000-3000 RPM'de yaklaşık 20 dakika santrifüjleyin. Süpernatantları dikkatlice toplayın. Hücre içindeki bileşenleri incelerken, hücre süspansiyonunu yaklaşık 1 milyon / ml hücre konsantrasyonuna kadar seyreltmek için PBS (pH 7.2-7.4) kullanın. İç bileşenleri dışarıda bırakmak için tekrarlanan donma-çözülme döngüleri boyunca hücrelere zarar verin. 2000-3000 RPM'de yaklaşık 20 dakika santrifüjleyin.

Doku Aşırı kanın iyice alınması ve homojenleştirmeden önce tartılması için PBS'deki dokuları (pH 7.4) çalkalayın. Dokuları kıyın ve buz üzerinde bir cam homojenleştirici ile PBS (pH 7.4) içinde homojenize edin. 2-8 ° C'de çözün ya da -20 ° C'de dondurun. 2000-3000 RPM'de yaklaşık 20 dakika santrifüjleyin.

Devirli P onarımı
Tüm reaktifler kullanmadan önce oda sıcaklığına getirilmelidir.
Standart 6.4ng / ml'lik bir standart stok çözeltisi oluşturmak için standardın 120μl'sini (12.8ng / ml) 120μl standart seyreltici ile yeniden oluşturun. Dilüsyon yapmadan önce standardın hafifçe çalkalanarak 15 dakika oturmasını sağlayın. 3.2ng / ml, 1.6ng / ml, 0.8ng / ml ve 0.4ng / ml solüsyonlar üretmek için standart stok çözeltiyi (6.4ng / ml) 1: 2 standart seyreltici ile seri olarak seyrelterek çift standart noktaları hazırlayın. Standart seyreltici, sıfır standart (0 ng / ml) olarak işlev görür. Kalan çözelti -20 ℃ de dondurulmalı ve bir ay içinde kullanılmalıdır. Önerilen standart çözeltilerin seyreltilmesi aşağıdaki gibidir:

Yıkama Tamponu 20 ml Yıkama Tamponu Konsantresi 25x deiyonize veya distile suya seyreltin ve 500 ml 1x Yıkama Tamponu elde edin. Konsantre içinde kristaller oluştuysa, kristaller tamamen çözünene kadar yavaşça karıştırın.

Bir s P raketi
1. Tüm reaktifleri, standart çözeltileri ve numuneleri talimatlara uygun şekilde hazırlayın. Kullanmadan önce tüm reaktifleri oda sıcaklığına getirin. Test oda sıcaklığında yapılır.
2. Test için gerekli olan şerit sayısını belirleyin. Şeritleri kullanmak için çerçevelere yerleştirin. Kullanılmayan şeritler 2-8 ° C de saklanmalıdır.
3. Standart kuyuya 50μl standart ekleyin. Not : Standart çözelti biyotinlenmiş antikor içerdiğinden standart kuyucuğa antikor eklemeyin.
4. Numune kuyucuklarına 40μl numune ekleyin ve daha sonra numune kuyucuklarına 10μl anti-GH antikoru ekleyin, daha sonra numune kuyucuklarına ve standart oyuklara 50μl streptavidin-HRP ekleyin (Boş kontrol kuyusu değil). İyice karıştırın. Plakayı bir sızdırmazlık maddesi ile örtün. 37 ° C'de 60 dakika inkübe edin.
5. Kapatıcıyı çıkarın ve plakayı 5 kez yıkama tamponu ile yıkayın. Her yıkama için 30 saniye ile 1 dakika arasında en az 0,35 ml yıkama tamponu ile iyice ıslatın. Otomatik yıkama için, tüm kuyucukları aspire edin ve 5 defa yıkayıcı tamponu ile yıkayın, oyukları yıkama tamponu ile doldurun. Plakayı kağıt havluların veya diğer emici malzemelerin üzerine yerleştirin.
6. Her kuyucuğa 50μl substrat çözeltisi A ekleyin ve daha sonra her kuyucuğa 50μl substrat çözeltisi B ekleyin. Karanlıkta 37 ° C'de 10 dakika boyunca yeni bir kapatıcı ile kaplı plaka inkübe edin.
7. Her kuyucuğa 50μl Stop Solüsyonu ekleyin, mavi renk hemen sarıya döner.
8. Durdurma çözeltisini ekledikten sonra 10 dakika içinde 450 nm'ye ayarlanmış bir mikroplaka okuyucu kullanarak derhal her oyuğun optik yoğunluğunu (OD değeri) belirleyin.

Referanslar
[1] “Sığır somatotropinin üçüncül yapısını öngörmede sezgisel bir yaklaşım.” Carlacci L., Chou K.-C., Maggiora GMBiochemistry 30: 4389-4398 (1991)

İletişim bilgileri
Shanghai Korain Biotech Co., Ltd

İlgili kişi: Lee

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)