Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerSığır ELISA Kitleri

Beta - Hidroksibutirik Asit Sığır ELISA Kiti 96 Wells Araştırma İçin Özelliği

Çin Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Sertifikalar
Yüksek kaliteli ürünler sunmak 、 mükemmel satış sonrası servis ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için en iyi şekilde deneyin. Uzun vadeli işbirliğine devam etmek için çok istekliyiz.

—— mehmetçik

Pazarı bir yıl daha genişletmek için sizinle çalışmaya güveniyoruz.

—— Lilis

Ben sohbet şimdi

Beta - Hidroksibutirik Asit Sığır ELISA Kiti 96 Wells Araştırma İçin Özelliği

Beta - Hydroxybutyric Acid Bovine ELISA Kit 96 Wells High Specificity For Research
Beta - Hydroxybutyric Acid Bovine ELISA Kit 96 Wells High Specificity For Research

Büyük resim :  Beta - Hidroksibutirik Asit Sığır ELISA Kiti 96 Wells Araştırma İçin Özelliği

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shanghai, Çin
Marka adı: BT Lab
Sertifika: CE, ISO9001:2015, MSDS
Model numarası: Cat.No E0267Bo

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Buz torbası ve strafor paket ile sarılmış
Teslim süresi: 1-3 iş günü, bir hafta içinde toplu sipariş
Yetenek temini: Western Union, T/T
Detaylı ürün tanımı
Tahlil süresi: 2 saat Marka: BT Laboratuvarı
Olarak bilinen: BHBA Özel: KULLANILABİLİR
Nakliye: DHL / Fedex Organizma Türleri: sığır
Vurgulamak:

elisa test kit

,

elisa assay kit

96 Wells Beta-hidroksibütirik Asit Sığır ELISA Test Kiti Araştırma İçin Yüksek Spesifiklik

Cat.No E0267Bo

P alışı

Tahlil İçi Hassasiyeti (Bir tahlil içindeki hassasiyet) Tahlil içi hassasiyetini değerlendirmek için bir plaka üzerinde bilinen konsantrasyonda üç numune test edildi.

Testler Arası Hassasiyet (Testler arasındaki hassasiyet) Testler arası hassasiyeti değerlendirmek için bilinen konsantrasyonda üç numune ayrı analizlerde test edilmiştir.

CV (%) = SD / ortalama x 100

Test İçi: CV <% 8

Testler Arası: CV <% 10

Standart Eğri Aralığı : 10nmol / ml - 4000nmol / ml

Hassasiyet : 4.89nmol / ml

Boyut : 96 kuyu

Depolama : Reaktifleri 2-8 ° C'de saklayın. 6 aydan fazla depolama için son kullanma tarihine bakın -20 ° C'de tutun. Tekrarlanan çözülme döngülerinden kaçının. Bireysel reaktifler açılırsa kitin 1 ay içinde kullanılması önerilir.

P önlemler

 • Kullanımdan önce, ELISA Test Kiti ve numunesi doğal olarak oda sıcaklığına 30 dakika ılıtılmalıdır.
 • Bu talimat kesinlikle deneyde takip edilmelidir.
 • İstenilen sayıda şerit çıkarıldıktan sonra, kalıntının bozulmaması için derhal torbayı tekrar kapatın. Kullanılmadığında tüm reaktifleri örtün.
 • Pipetleme reaktiflerini pipetleme sırasından ve pipetleme sırasındaki pipetleme oranından emin olun.
 • Elinizdeki pipet uçları ve plaka kapatıcı, çapraz bulaşmayı önlemek için temiz ve tek kullanımlık olmalıdır.
 • Farklı partilerin reaktiflerini birlikte kullanmaktan kaçının.
 • Substrat çözeltisi B ışığa duyarlıdır, substrat çözeltisini B ışığa uzun süre maruz bırakmayın.
 • Durdurma çözeltisi asit içerir. Lütfen bu malzemeyi kullanırken göz, el ve cilt koruması kullanın. Kit reaktifiyle cilt veya mukoza zarlarına temas etmekten kaçının.
 • ELISA Test Kiti son kullanma tarihinden sonra kullanılmamalıdır.

* Bu ürün sadece araştırma amaçlıdır, tanı prosedürlerinde kullanılmaz. Kullanmadan önce bu talimatları tamamen okumanızı tavsiye ederiz.

Bir s der P rinciple

Bu ELISA Test Kiti , bir Enzim Bağlantılı İmmünosorbent Testidir (ELISA). Plaka, Bovine BHBA antikoru ile önceden kaplanmıştır. Örnekte mevcut olan BHBA eklenir ve oyuklarda kaplanan antikorlara bağlanır. Daha sonra, biyotinile edilmiş Sığır BHBA Antikoru ilave edilir ve numunedeki BHBA'ya bağlanır. Daha sonra Streptavidin-HRP eklenir ve Biotinylated BHBA antikoruna bağlanır. İnkübasyondan sonra bağlanmamış Streptavidin-HRP bir yıkama basamağı sırasında yıkanır. Substrat çözeltisi daha sonra ilave edilir ve Sığır BHBA miktarı ile orantılı olarak renk gelişir. Reaksiyon, asidik durdurma çözeltisi ilave edilerek sonlandırılır ve absorbans, 450 nm'de ölçülür.

Örnek toplama

Serum Serum oda sıcaklığında 10-20 dakika pıhtılaşmaya bırakılır. 2000-3000 RPM'de 20 dakika santrifüjleyin.

Plazma Antikoagülan olarak EDTA veya heparin kullanarak plazma toplayın. 2000 - 3000 RPM'de 15 dakika boyunca 2 - 8 ° C'de 30 dakika içinde santrifüjleyin.

İdrar Steril tüp ile toplayın. 2000-3000 RPM'de yaklaşık 20 dakika santrifüjleyin. Plöroperitoneal sıvı ve beyin omurilik sıvısı toplarken, lütfen yukarıda belirtilen prosedürleri izleyin.

Hücre Kültürü S upernatant Salgı bileşenleri incelerken steril tüplerle toplayın. 2000-3000 RPM'de yaklaşık 20 dakika santrifüjleyin. Süpernatantları dikkatlice toplayın. Hücre içindeki bileşenleri incelerken, hücre süspansiyonunu yaklaşık 1 milyon / ml hücre konsantrasyonuna kadar seyreltmek için PBS (pH 7.2-7.4) kullanın. İç bileşenleri dışarıda bırakmak için tekrarlanan donma-çözülme döngüleri boyunca hücrelere zarar verin. 2000-3000 RPM'de yaklaşık 20 dakika santrifüjleyin.

Diğer vücut sıvılarını dokulayın PBS içindeki dokuları (pH 7.4) durulayın ve fazla kanı iyice alın ve homojenleştirmeden önce tartın. Dokuları kıyın ve buz üzerinde bir cam homojenleştirici ile PBS (pH 7.4) içinde homojenize edin. 2-8 ° C'de çözün ya da -20 ° C'de dondurun. 2000-3000 RPM'de yaklaşık 20 dakika santrifüjleyin.

Not

 • Numune konsantrasyonları tahlilde kullanılmadan önce tahmin edilmelidir. Numune konsantrasyonu standart eğrinin aralığında değilse, kullanıcılar kendi deneyleri için en uygun numuneyi belirlemek için bizimle iletişime geçmelidir.
 • 5 gün içinde kullanılacak örnekler 2-8 ° C'de saklanmalıdır. Numuneler alikotlanmalı veya 1 ay içinde -20 ° C'de veya 6 ay içinde -80 ° C'de saklanmalıdır. Tekrarlanan donma çözülme döngülerinden kaçının.
 • Teste başlamadan önce numuneler oda sıcaklığına getirilmelidir.
 • Kullanmadan önce örnek toplamak için santrifüjleyin.
 • NaN3 içeren örnekler, Horse Turp Peroksidazın (HRP) aktivitesini inhibe ettiği için test edilemez.
 • Süpernatantları dikkatlice toplayın. Depolama sırasında tortular oluştuğunda, santrifüj tekrar yapılmalıdır.
 • Hemoliz, test sonuçlarının geçerliliğini büyük ölçüde etkileyebilir. Hemolizi en aza indirmeye özen gösterin.

* Bu kitle bol miktarda sulandırılamaz . Kiti hazırlamak için kullandığımız malzeme nedeniyle, örnek matris girişimi testin özgüllüğü ve doğruluğunu yanlış şekilde düşürebilir.

Bir s P raketi

1. Tüm reaktifleri, standart çözeltileri ve numuneleri talimatlara uygun şekilde hazırlayın. Kullanmadan önce tüm reaktifleri oda sıcaklığına getirin. Deney oda sıcaklığında gerçekleştirilir.

2. Test için gerekli olan şerit sayısını belirleyin. Şeritleri kullanmak için çerçevelere yerleştirin. Kullanılmayan şeritler 2-8 ° C'de saklanmalıdır.

3. Standart kuyuya 50μl standart ekleyin. Not : Standart çözelti biyotinlenmiş antikor içerdiğinden standart kuyucuğa antikor eklemeyin.

4. Numune kuyucuklarına 40μl numune ekleyin ve daha sonra numune kuyucuklarına 10μl anti-BHBA antikoru ekleyin, daha sonra numune kuyucuklarına ve standart oyuklara 50μl streptavidin-HRP ekleyin (Boş kontrol kuyusu değil). İyice karıştırın. Plakayı bir sızdırmazlık maddesi ile örtün. 37 ° C'de 60 dakika inkübe edin.

5. Kapatıcıyı çıkarın ve plakayı 5 kez yıkama tamponu ile yıkayın. Her yıkama için 30 saniye ile 1 dakika arasında en az 0,35 ml yıkama tamponu ile iyice ıslatın. Otomatik yıkama için, tüm kuyucukları aspire edin ve 5 defa yıkayıcı tamponu ile yıkayın, oyukları yıkama tamponu ile doldurun. Plakayı kağıt havluların veya diğer emici malzemelerin üzerine yerleştirin.

6. Her kuyucuğa 50μl substrat çözeltisi A ekleyin ve daha sonra her kuyucuğa 50μl substrat çözeltisi B ekleyin. Karanlıkta 37 ° C'de 10 dakika boyunca yeni bir kapatıcı ile kaplı plaka inkübe edin.

7. Her kuyucuğa 50μl Stop Solüsyonu ekleyin, mavi renk hemen sarıya döner.

8. Durdurma çözeltisini ekledikten sonra 10 dakika içinde 450 nm'ye ayarlanmış bir mikroplaka okuyucu kullanarak derhal her kuyucuğun optik yoğunluğunu (OD değeri) belirleyin.

Sonucun hesaplanması

Dikey (Y) eksenindeki her standart için ortalama OD'yi yatay (X) eksenindeki konsantrasyona göre çizerek standart bir eğri oluşturun ve grafikteki noktalara en uygun eğriyi çizin. Bu hesaplamalar en iyi bilgisayar tabanlı eğri uydurma yazılımı ile yapılabilir ve en iyi uyuşma çizgisi regresyon analizi ile belirlenebilir.

İletişim bilgileri
Shanghai Korain Biotech Co., Ltd

İlgili kişi: Lee

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)